top of page
Modern House
yawal1

Aliuminiai langai ir durys

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

Steelview sistema

„STEELVIEW“ – nauja termiškai izoliuotų aliuminio profilių sistema, skirta mnuoerniems langams ir balkonų durims.Pagrindinis naujosios sistemos bruožas – grakštus industrinis langų ir durų dizainas, užtikrinantis maksimalų patalpų apšvietimą.Naujasis gaminys puikiai įsilieja į jau keletą metų rinkoje stebimą svarbią tendenciją – kuo didesnio konstrukcijos skaidrumo užtikrinimą. Šviesa – tai vartotojų sveikata. Šiuo aspektu „STEELVIEW“ artėja prie idealo.

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

TM 102HI sistema

„YAWAL TM 102HI” sistema skirta energiją taupantiesiems ir pasyviesiems objektams.Ji puikiai tiks ir viešosios paskirties pastatams, ir gyvenamiesiems namams. Tai išplėsta aliuminio profilių sistema mnuoerniems langams ir vitrinoms, pasižyminčioms labai gera šilumos izoliacija.Novatoriška lango varčios konstrukcija su į korpusą kampu nukreiptu izoliatoriumi garantuoja palankią jėgų pusiausvyrą profilyje. Tokiu būdu gaunami labai atsparūs, didelėms ir sunkioms konstrukcijoms tinkantys profiliai. Sistemoje taikomas platus stiklinimo galimybiųspektras. Joje galima montuoti visų rinkoje esančių tipų dviejų ir trijų kamerų stiklo paketus.

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

TM 77HI sistema

TM 77HI sistema – tai saugus ir modernus sprendimas, leidžiantis gauti puikius šilumos ir garso izoliacijos parametrus, atsparumą vandeniui ir vėjo apkrovai bei garantuojantis saugą. Panaudojus skyriklius tarp aliuminio profilių, pasiekiama puiki šilumos izoliacija.Šilumos izoliacijos funkciją čia atlieka šiai sistemai sukurti šilumos izoliatoriai su kameromis bei aukštais šilumos izoliacijos parametrais pasižymintys užpildai.

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

TM 77HI vent sistema

TM 77HI VENT langelis vėdinimui idealiai tiks ten, kurbūtina pastato viduje užtikrinti tinkamą oro cirkuliaciją, tačiau neįmanoma įstatyti tradicinio lango.Šiame lange panaudoti populiarios TM 77HI sistemos konstrukciniai sprendimai. Galima įrengti aukštus (iki 3 m) į vidų atveriamus langus.Jie dera su visais paslėptais ir paviršiuje montuojamais apkaustais. Langelį vėdinimui galima įrengti fasadinėje sienoje.

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

TM 74HI sistema

Tai labai gerais šilumos izoliacijos parametrais pasižyminti langų bei vitrinų sistema, skirta gyvenamiesiems, viešosios paskirties bei pramoniniams pastatams.Joje panaudoti šilumos izoliatoriai iš stiklo pluoštu sustiprinto poliamido, o tarpai tarp šilumos izoliatorių papildomai užpildyti poliuretano putplasčiu.Iš vidaus ir išorės naudojami sustiprinti profiliai, todėl galima kurti didelių matmenų konstrukcijas.

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

TM 62HI sistema

TM 62HI – tai aliuminio konstrukcijų sistema, skirta šilumos izoliaciją turintiems langams ir durims.Izoliacines savybes pagerina specialūs, po stiklu esantys elementai, panaudoti tarp stiklo ir profilio esančioje erdvėje. Sistema atitinka aukštus reikalavimus, taikomus gyvenamiesiems bei viešosios paskirties pastatams, kuriuose juda didelis žmonių srautas.3 kamerų profilių konstrukcija bei tarp šilumos skyriklių panaudota izoliacinė medžiaga (poliuretanas) leidžia gauti žemą šilumos perdavimo koeficiento vertę.

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

Industrial sistema

TM 62HI, 74HI, 77HI INDUSTRIAL sistemos – tai modernūs sprendimai, savo forma imituojantys plieninius langus.Tai puikūs senų plieninių langų pakaitalai moderniems pramonės objektams, loftams ir gyvenamiesiems namams. Leidžia išlaikyti industrinį pastato stilių bei atitinka šiuolaikinės architektūros reikalavimus.Sistemos pagrindą sudaro aliuminio profiliai su šilumos skyrikliais ir labai gera šilumos izoliacija pasižymintis užpildas.

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

Hidden leaf sistema

TM 62HI US, 74HI US, 77HI US sistemos – tai sprendimas, leidžiantis sukurti nematomos lango varčios, tarsi neatveriamo lango efektą.Langai su paslėpta varčia – tai modernus, aukštos kokybės sprendimas.Sistemos pagrindą sudaro aliuminio profiliai su šilumos skyrikliais ir labai gera šilumos izoliacija pasižymintis užpildas

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

Outward sistema

TM 62HI, TM74HI ir TM77HI OUTWARD sistemos – tai aliuminio langus į išorę atverti leidžiantis sprendimas.Į išorę atveriami langai – tai užsienio rinkose populiarus sprendimas, populiarėjantis ir mūsų šalyje, kadangi jis leidžia taupyti vietą patalpų viduje. Tokia lango konstrukcija garantuoja labai gerą jo sandarumą, kadangi į langą pučiančio vėjo jėga prispaudžia varčią prie staktos.OUTWARD sistemos pagrindas – aliuminio profiliai su šiluminiu skyrikliu, esantys keturiose populiariose YAWAL langų sistemose. Tai leidžia pasirinkti optimalų norimos šiluminės izoliacijos variantą.

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

TM 82W HI sistema

TM 82W HI – Unikalus sprendimas išorinėms stiklinėms vitrinoms.Puikūs parametrai hermetiškumo naujo sprendimo buvo patvirtinti konstrukcinių bandymų metu Statybos technologijų InstituteVaršuvoje.

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

Automatic door TM

Automatinės durys atitinka aukščiausių techninių parametrų konstrukcijas.Sistema leidžia projektuoti įvairių tipų vienos ir dviejų varčių automatines duris su viršlangiais ir šoninėmis vitrinomis.

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

TM 102HI Prestige sistema

TM 102HI PRESTIGE – tai naujausia „Yawal” sistema, skirta prabangioms lauko durims pasyviuosiuose ir energiją taupančiuose individuliuose namuose ir daugiabučiuose pastatuose.Šios durys su užpildais sukurtos, remiantis naujausia bendrovės YAWAL asortimente esančia TM 102HI sistema. Trijų kamerų profilis bei modernūs staktos ir varčios sandūros šiluminio sandarinimo sprendimai leidžia pasiekti aukščiausius rinkoje šiluminės izoliacijos parametrus. Šis sprendimas atspindi rinkoje vyraujančią srovę – siūlyti maksimalų energijos taupymą garantuojančius gaminius. Atkreipkite dėmesį į labai gerą medžiagų, iš kurių pagaminta konstrukcija, kokybę.Sistema leidžia projektuoti modernias visų variantų lauko duris, kurias galima derinti su TM 102HI langais ir viršlangiais

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

TM 77HI Prestige sistema

„TM 77HI Prestige“ – tai aukščiausios kokybės lauko durų sistema individualiems arba daugiabučiams namams.Durų varčia ir stakta sudaro vieną plokštumą (nematomas varčios profilis) arba iš vienos pusės turi apdailintą užpildą. 3 kamerų šilumos izoliacijos sistemos bei pažangių šilumos skyriklių dėka produktas pasižymi puikiomis šilumos izoliacijos savybėmis. Pašalinami skirtingų temperatūrų sukelti šiluminiai įtempiai.Sumažinamos energijos sąnaudas, todėl sumažėja ir viso namo eksploatavimo išlaidos. Durų su užpildais sistema yra suderinta su TM 77HI langų sistema, todėl galima projektuoti įvairių konfigūracijų konstrukcijas.

yawal2

Fasadų sistemos

FASADŲ SISTEMOS

FA 50N sistema

Lengvų fasadinių statinių-skersinių konstrukcijos sienų projektavimui ir statybai skirta sistema.Ji priklauso geriausių rinkoje fasadinių sienų, pasižyminčių puikia šilumos ir garso izoliacija, vandens nepralaidumu bei atsparumu vėjo apkrovai, grupei.Platus sistemos siūlomų sprendimų spektras leidžia sukurti norimos geometrinės formos ar spalvos fasadą. Prnuo uktas testuotas Europos mokslinių tyrimų institute.

FASADŲ SISTEMOS

FA 50N HI sistema

FA 50N HI – tai moderni, energiją tausojanti sistema, pasižyminti geriausiomis šilumos izoliacijos savybėmis.Labai atspari vėjo apkrovai, nepraleidžia vandens. Puikiai tinka biurams ir kitiems viešosios paskirties pastatams. Skirta vairiems architektūriniams sprendimams.Ši sistema pasižymi vienais iš geriausių šios klasės gaminių parametrais. Unikalus putplasčio izoliatorius ir galimybė naudoti dviejų kamerų stiklo paketus leidžia pasiekti puikias šilumos izoliacines savybes.

FASADŲ SISTEMOS

FA 50N SL sistema

FA 50N SL sistema skirta modernioms paprastų ir sudėtingų geometrinių formų fasadinėms sienoms.Ji naudojama, norint gauti iš išorės plokščią paviršių (be matomų aliuminio profilių) turinčią sieną.Šis sprendimas jungia klasikinės statinių-skersinių konstrukcijos sienos privalumus (greitą montavimą) ir gražią struktūrinio fasado išvaizdą.

FASADŲ SISTEMOS

FA 50N HL/VL sistema

Ši sistema – tai stilistinis FA 50N sistemos variantas, skirtas lengvoms statinių-skersinių konstrukcijos fasadinėms sienoms. Sistemą sudarantys aliuminio profiliai lemia tai, kad vertikalios ar horizontalios linijos fasadinėje sienoje nematomos, o joms statmeni stiklinimą tvirtinantys elementai pabrėžiami atskirais apdailiniais profiliais.

FASADŲ SISTEMOS

FA 50N SW sistema

FA 50N SW – tai universali struktūrinio tipo lango sistema.Langai pastato fasade gali būti lygiagrečiai iškišami, atlenkiami arba atveriami. Galimas struktūrinis arba mechaniškai tvirtinamas stiklinimas. Iš išorės nematomi lango rėmų aliuminio profiliai.Profilių forma pritaikyta tipiškiems (europietiškus standartus atitinkantiems) apkaustams ir langų priedams. Pagrindinė naujojo sprendimo savybė – tai dviejų kamerų stiklo paketų panaudojimo galimybė.

FASADŲ SISTEMOS

FA 50N INV

FA 50N INV – tai moderni langų sistema, kuomet langai įstatomi laikančioje fasadinės statinių-skersinių sistemos FA 50N arba FA 50N SL sienos konstrukcijoje.Ji leidžia panaudoti į fasadinės sienos vidų atveriamus langus. Galima naudoti atveriamus - atlenkiamus, atlenkiamus – atveriamus, atveriamus arba atlenkiamus langus.Lango rėmas bei varčia nematomi fasadinės sienos išorėje. Fasadinės sienos statinių profiliai atlieka ir lango rėmų funkciją.

FASADŲ SISTEMOS

FA 50N PV sistema

FA 50N PV sistema skirta lengvoms fasadinėms sienoms, stogams bei kitoms erdvinėms konstrukcijoms, kuriose naudojami stiklai su saulės baterijomis.Išskirtinė šios sistemos savybė – tai specialus statinių, skersinių ir laidų pravedimo kamerą dengiančių dangtelių komplektas bei speciali stiklų konstrukcija, leidžianti gauti elektros energiją.

FASADŲ SISTEMOS

FA 50N EI sistema

FA 50N EI sistemos fasadinės sienos konstrukcija – tai iš aliuminio profilių pagamintų statinių ir skersinių karkasas.Konstrukciją užpildo ugniai atsparus stiklas arba izoliaciniai paneliai.

FASADŲ SISTEMOS

FA 50N EI SL sistema

FA 50N EI SL uždangos sienos sistema yra pusiau struktūrinė fasada, pagrįsta FA 50N EI sistema.Ši sistema leidžia išlaikyti estetiką, žinomą iš FA50N SL versijos, todėl ugniai atspari FA 50N EI SL fasada vizualiai nesiskiria nuo neuždegamos sistemos versijos.

yawal3

Slankiojančių durų sistemos

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

Moreview sistema

Sistema didelių stumdomų durų su siaurais profiliais, pilnai paslėptų grindyse, sienose ir lūbose.Įmonėje „Moreview“ galima užsisakyti duris su maksimaliu aukščiu iki 4 m ir maksimaliu svoriu stumdomų durų iki 500 kg.Konstrukcijos estetiškumui prideda, tarp viso kito, matomas plotis vartų nuleidimo metu, kuri sudaro 27 mm. Inovacinis dizainas leidžia nustatyti stiklopaketus šalia vienos kito be matomų iš išorinės pusės aliuminių detalių. Dėka statinio profilio galima atlikti ištisinio stiklinimo eilę, o pilnai įstiklintas kampinis elementas leidžia nustatyti jas bet kuriuo kampu.

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

Moreview sistema

Sistema didelių stumdomų durų su siaurais profiliais, pilnai paslėptų grindyse, sienose ir lūbose.Įmonėje „Moreview“ galima užsisakyti duris su maksimaliu aukščiu iki 4 m ir maksimaliu svoriu stumdomų durų iki 500 kg.Konstrukcijos estetiškumui prideda, tarp viso kito, matomas plotis vartų nuleidimo metu, kuri sudaro 27 mm. Inovacinis dizainas leidžia nustatyti stiklopaketus šalia vienos kito be matomų iš išorinės pusės aliuminių detalių. Dėka statinio profilio galima atlikti ištisinio stiklinimo eilę, o pilnai įstiklintas kampinis elementas leidžia nustatyti jas bet kuriuo kampu.

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

Moreview sistema, class S

Naujas slankiųjų durų slenksčio sprendimas. Apatinė stakta ir bėgeliai įleidžiami į grindis, tnuoėl jie visiškai nepastebimi.Durų vartotojas mato tik gražų, siaurą (25 mm) tarpą. Toks sprendimas leidžia puikiai aranžuoti interjerą ir laisvai pasirinkti grindų apdailą.TARPELIO SPRENDIMASMOREVIEW S KLASĖS sistemos siūlo itin modernų sprendimą, leidžiantį beveik visiškai sulieti ribą tarp vidaus ir išorės. Visi konstrukciniai elementai yra paslėpti po grindimis, taigi vartotojas mato tik siaurus „tarpelius“. Šis sprendimas suteikia praktiškai neribotas galimybes įrengti grindis namo vidaus ir išorės aplinkos, pvz., terasos, sandūroje.

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

DP 180 Primeview sistema

Pristatome Jums naują DP 180 sistemos versiją, kurioje įdiegtos inovatyvios staktos su dviem arba trim bėgeliais, leidžiančios pasiekti puikius šiluminės izoliacijos parametrus. Per visą staktos perimetrą panaudotas HPVC izoliacinis profilis. Panaudojant staktos su trim bėgeliais profilius, galima įrengti kelių staktų sistemą.Siekiant, kad varčia nesideformuotų nuo temperatūrų skirtumų, varčios profiliuose yra temperatūrų svyravimams atsparūs terminiai skirtukai. Atsparumas mechaniniams pažeidimams pasiektas, panaudojant briaunotą slenksčio profilį, palengvinantį varčios pastūmimą.

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

DP 180 Primeview (žemas, slenkantis ir slim)

„Yawal” sistema „DP 180 PRIMEVIEW“ skirta didelių matmenų pakeliamoms slankiosioms durims. Tai populiariausias Lenkijos rinkoje sprendimas. Funkcionalumo ir gerai apgalvotos konstrukcijos dėka jisgali visapusiškai patenkinti klientų reikalavimus, liečiančius numatomas konstrukcijų schemas, techninius parametrus ar maksimalius konstrukcijos matmenis.

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

DP 180 Primeview Glass sistema

Sistemos privalumai: Dėl klijuoto stiklo visiškai iš išorės nematomi konstrukcijos aliuminio elementai. Platus ir didelis įstiklintas paviršius užtikrina daugiau natūralios šviesos. Galimybė stiklinti iš išorės su galimybe paslėpti durų staktą grindyse, lubose ir izoliacijos sluoksnyje. Suderinama su kitomis „Yawal“ sistemomis.

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

TM 77 BIFOLD sistema

TM 77 BIFOLD išorinės sulankstomos durys apjungia aukštą šilumos izoliaciją ir komfortą bei maksimalų šviesos pralaidumą, kai varčios išskleidžiamos į šonus.Sistema pasižymi komplektacijos sprendimų universalumu naudojant kelių varčių kompozicijas, atsiveriančias tiek į pastato vidų, tiek į išorę. Durys gali turėti bet kokią varčių sąranką.Šis sprendimas yra labai patogus kasdieniame gyvenime, o tuo pačiu pasižymi aukštais techniniais parametrais bei leidžia projektuoti didelių gabaritų konstrukcijas.Tai modernus gaminys, puikiai papildantis architektų dizaino laisvę ir sukurtas siekiant patenkinti aukštus vartotojų bei investuotojų reikalavimus.

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

DP Slide sistema

Moderni šilumos izoliaciją turinti slankiųjų ir pakeliamų – slankiųjų durų sistema.Sistema turi 2 gylio variantus: DP 86 ir DP 110. Puiki šilumos izoliacija gauta, tiksliai įstiklinimo plote panaudojus terminius skirtukus bei konstrukciją padalinus į dvi zonas: šiltą (termiškai izoliuotą) ir šaltą (neizoliuotą). Tai vienintelis rinkoje tokio tipo sprendimas.

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

L 50 sistema

Modernių aliuminio profilių sistema slankiųjų įstiklintų elementų balkon am sirlod ž ijoms (L50 B) bei pertva roms (L 50S) projektuoti ir įrengti.Įstiklintos pertvaros yra nedegios, klasifikuojamos kaip neleidžiančios ugniai plisti konstrukcijos (NPU). L 50 sistemą sudaro vienos kameros aliuminio profiliai be šilumos skyriklių. Varčia perstumiama ant specialiai tam pritaikytų ritinėlių.Staktos konstrukcija leidžia pagaminti konstrukcijos ant dviejų arba trijų bėgelių ruošinius. Sistema atitinka galiojančio techninio liudijimo reikalavimus.

yawal4

Ugniai atsparios sistemos

UGNIAI ATSPARIOS SISTEMOS

TM 77EI 30 sistema

Trijų kamerų aliuminio profilių su šilumos izoliacija sistema, skirta atveriamų langų, pasižyminčių ugniai atsparių pertvarų savybėmis, konstrukcijoms.Konstrukcija remiasi populiariąja „Yawal“ TM 77HI sistema. Sprendimas skirtas viešiesiems pastatams ir individualiems gyvenamiesiems namams.Jis jungia dvi svarbias savybes: puikią šilumos izoliaciją ir EI 30 klasės atsparumą ugniai. Tai pasiekta, aliuminio profilių viduje panaudojus atitinkamą stiklą ir aušinančius elementus.

UGNIAI ATSPARIOS SISTEMOS

TM 75EI sistema

Sistema skirta priešgaisrinių, El 30 - El 60 atsparumo ugniai klasės sienų ir durų įrengimui.Jos naudojamos kaip išorinės ir vidinės statybinės pertvaros. Sistema leidžia pagaminti platų durų, sienų bei jų derinių asortimentą. Ją naudojant, galima sukurti dūmus nepraleidžiančias konstrukcijas. Sistemos TM 75EI sudėtyje esantys šilumos izoliacijos profiliai susideda iš dviejų aliuminio dalių, atskirtų izoliacine juosta. Izoliacijai profiliuose naudojama 32 mm pločio stiklo pluoštu sustiprinto poliamido juosta.Siūlomi du konstrukciniai profilių variantai, besiskiriantys aliuminio profilių kamerų užpildymu izoliacine, ugniai atsparia medžiaga.

UGNIAI ATSPARIOS SISTEMOS

TM 75EI sistema (be padalinimų)

TM 75EI sistemos naujovė - tai priešgaisrinės stiklo sienos be matomų vertikalių jungiančiųjų profilių.Jos užtikrina EI 30 ir EI 60 klasės priešgaisrinę apsaugą. Optimaliai naudojama natūrali dienos šviesa, o patalpa optiškai padidinama.

UGNIAI ATSPARIOS SISTEMOS

TM 75EI ventiliacijos grotelės

Dvipusės ventiliacinės grotelės su prošvaisa, skirtos priešgaisrinėms durims arba sienoms, pasižyminčioms 30 arba 60 minučių atsparumu ugniai.Jos užpildytos nuo temperatūros besiplečiančiu kompozitu, kuris pradeda plėstis jau 120° temperatūroje ir sukuria sandarią ir nedegią pertvarą. Grotelės užtikrina atitinkamą patalpos ventiliaciją bei saugo nuo ugnies ir dūmų. Siūlomos įvairių matmenų grotelės, praleidžiančios skirtingą oro kiekį.Produktas turi Statybos technikos instituto liudijimą. Tinka viešosios paskirties pastatams.

UGNIAI ATSPARIOS SISTEMOS

TM 62EI sistema

„Yawal“ TM 62 EI 30 sistema skirta plačiam EI 30 atsparumo ugniai klasės priešgaisrinių sienų spektrui. Šios sienos naudojamos kaip išorinės ir vidinės statybinės pertvaros. Sistemos sudėtyje esantys šilumos izoliacijos profiliai susideda iš dviejų aliuminio dalių, atskirtų izoliacine juosta. Izoliacijai profiliuose naudojama 23 mm pločio stiklo pluoštu sustiprinto poliamido juosta.Vidinė profilių kamera užpildyta izoliaciniais, ugniai atspariais įdėklais. Sistema turi techninį liudijimą.

UGNIAI ATSPARIOS SISTEMOS

TM 90EI sistema

„YAWAL FIRE BLOCK 120 TM 90EI“ sistema skirta plačiam EI 120 atsparumo ugniai klasės priešgaisrinių statybinių pertvarų spektrui.Suderinta su TM 75 EI sistema.TM 90EI sistema atitinka galiojančius techninio liudijimo reikalavimus. Maksimalūs šios sistemos priešgaisrinių sienų konstrukcijos matmenys: aukštis – 4000 mm, plotis - 5240 mm.

Domina mūsų paslaugos?

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais, patarsime ir padėsime įgyvendinti jūsų projektą.

bottom of page