top of page

Balkonų ir terasų stiklinimas

Terasos ir balkono stiklinimas ne tik apsaugo nuo vėjo, lietaus, triukšmo ir tiesioginės saulės spindulių, bet ir praplečia gyvenamąją erdvę.

 

Įstiklinta terasa, balkonas tampa šilta ir jaukia namų erdve, užkerta kelią įvairiems vabzdžiams ir dulkėms. Namas tampa gražesnis, o jūsų gyvenimas - patogesnis, leidžiantis mėgautis jaukiais vakarais net ir lietingu ar šaltuoju metų laiku.

Stiklinimui naudojame "ALT100" stumdomų balkonų ir terasų stiklinimo sistemas.  Ši sistema skirta balkonų ir terasų įstiklinimui. Ji apsaugo nuo vėjo, lietaus ir triukšmo, gerina šilumos izoliaciją ir sukuria papildomą jaukumą. Sistema leidžia kurti stumdomas atveriamas ir uždaras konstrukcijas, kurios susijungia dėka specialių jungčių. Konstrukcijų aukštis ir varčių kiekis gali keistis priklausomai nuo ilgio, aukščio ir bėgelių skaičiaus. ALT100 profiliai presuojami ir dažomi gamykloje, siekiant užtikrinti atsparumą atmosferiniam poveikiui. Pagrindinės spalvos: balta, ruda, pilka ir natūraliai anotuota. ALT100 aliuminio profilių sistema suteikia unikalų ir ilgaamžišką sprendimą stiklinant terasas ir balkonus.

Domina mūsų paslaugos?

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais, patarsime ir padėsime įgyvendinti jūsų projektą.

bottom of page