top of page
Modern House
ponzio1

Aliuminiai langai

ALIUMINIAI LANGAI 

Ponzio PE96 pasyvūs langai

Trijų ertmių profilių sistema su "Euro" furnitūros grioveliu, skirta energiškai efektyvių ir pasyvių langų gamybai. Aukšta šilumos izoliacija dėl kelių ertmių, 62 mm šiluminių tarpų ir dvikomponenčių centrinių tarpinių. Galimos didelių matmenų konstrukcijos lango varčios iš išorės susilygina su rėmu, didelė kampinių jungčių sprendimų įvairovė 22 mm ir 28 mm aukščio įstiklinimo briaunos.

ALIUMINIAI LANGAI 

Ponzio PE78N/PE78NHI langai

Apšiltinta aliuminio profilių sistema su "Euro" furnitūros grioveliu bei PVC furnitūros grioveliu lango varčios profiliuose, skirta statyti labai aukštų šiluminių savybių langams. Aukštos šiluminės savybės dėl daugiasluoksnės 42 mm šiluminės pertraukos ir dvikomponentės centrinės tarpinės. Galimos didelių matmenų konstrukcijos, platus furnitūros asortimentas. Lango varčia iš išorės susilygina su rėmu, galimas profilio lenkimas, didelė kampinių sujungimų sprendimų įvairovė. Įvairūs šiluminės izoliacijos variantai su skirtingais izoliaciniais intarpais: PE78N+, PE78NHI, PE78NHI+. Šilčiausias PE78NHI+ variantas su stiklo paketo izoliacija ir aerogelio profilio įdėklais ertmėje, todėl Uf vertė siekia tik 0,7 W/m2K. Didelė galimų konstrukcijų įvairovė: varstomos, į išorę atidaromos, paslėptos varčios ir t. t.

ALIUMINIAI LANGAI 

Ponzio PE78N ploni langai

Apšiltinta profilių sistema su "Euro" furnitūros grioveliu. Siauri PE78N ploni profiliai buvo sukurti atsižvelgiant į modernius interjerus su dideliais įstiklinimais. 90 mm pločio plaukiojantis stulpas puikiai papildo sistemą. Lango varčia iš išorės susilygina su rėmu. Skirtingi šiluminės izoliacijos variantai su skirtingais izoliaciniais intarpais: PE78N, PE78NHI, PE78NHI+.

ALIUMINIAI LANGAI 

Ponzio PE78N pramoniniai langai

Izoliuotų profilių sistema su "Euro" furnitūros grioveliu. Charakteristikos: PE78N SLIM pramoninė sistema yra PE78N SLIM sistemos, kuri buvo sukurta atsižvelgiant į didelius įstiklinimus, skirtus elegantiškoms erdvėms, tęsinys. 90 mm pločio plūduriuojantis stulpelis puikiai papildo sistemą. Dėl pramoninio profilių dizaino langai puikiai tinka aukštoms palėpės erdvėms. Skirtingi šilumos izoliacijos variantai su skirtingais izoliaciniais intarpais: PE78N+, PE78NHI, PE78NHI+.

ALIUMINIAI LANGAI 

Ponzio PE68/PE78N RC4 kl. įsilaužimui atsparūs langai

Izoliuotų profilių sistema, skirta RC4 klasės įsilaužimui atsparių langų ir įstiklintų pertvarų gamybai. Kelios savybės, užkertančios kelią ir apsunkinančios įsilaužimą, pailginančios įsilaužimo laiką: sustiprinta profilio konstrukcija, sustiprintos įstiklinimo grotelės, rankena su raktu, rankena ir furnitūros pavaros, apsaugotos nuo gręžimo, nereikalingos grotos nuo įsilaužimo ir roletai. 10 mm įdubimas leidžia naudoti sustiprintą furnitūrą. Įstiklinimo diapazonas iki 78 mm leidžia naudoti saugius stiklo paketus, kl. P6B arba geresnius. Lengvesnis ir greitesnis montavimas, nes IGU nėra klijuojami prie profilių. Aukšta šilumos izoliacija Uw< 0,9 W/m2K. Išorinė išvaizda tokia pati kaip ir neįsilaužimo klasės langų, todėl pagerėja bendra pastato estetika.

ALIUMINIAI LANGAI 

Ponzio PE78N US RC2 kl. įsilaužimui atsparūs langai

PE78N sistemos variantas - įsilaužimui atsparūs RC2 klasės langai su paslėptomis varčiomis. ROTO paviršius ir paslėpta furnitūra. 52 mm struktūriškai klijuotas stiklas. Galimi sunkūs, didelių matmenų langai: 130 kg su paviršiniais vyriais, 180 kg su paslėptais vyriais.

ALIUMINIAI LANGAI 

Ponzio PE78N neperšaunami langai

Daugiasluoksnis Ponzio PE78N profilių sistemos variantas, skirtas FB4/FB6 klasės neperšaunamiems langams ir įstiklintoms pertvaroms gaminti. Sustiprinti profiliai, tvirtinama iš "atakos" pusės išorinėje profilio ertmėje naudojant aliuminio plokščius strypus (paprastesnis ir lengvesnis sprendimas) FB4 klasės kulkoms atspariuose languose (pagal EN 1522:2000), panašus sprendimas su plieniniais plokščiaisiais strypais FB6 klasės kulkoms atspariuose languose (pagal EN 1522:2000). Sustiprintos stiklinimo juostos, 10 mm aukščio įduba, leidžianti naudoti sustiprintą furnitūrą. Euro furnitūros griovelis, profilio gylis: 106 mm rėmo, 116 mm varčios. 42 mm pločio šiluminės pertvaros, įstiklinimas iki 78 mm - galima naudoti neperšaunamus tarpblokinius stiklus. Langų bandymai atlikti pagal EN 1523:2000 standarto reikalavimus.

ALIUMINIAI LANGAI 

Ponzio PE78NHI langų uždangos

Trijų ertmių profilių sistema, pasižyminti labai geromis izoliacinėmis savybėmis. Profiliai pritaikyti įvairiai langų furnitūrai. 42 mm šiluminė pertrauka ir dviejų komponentų centrinės tarpinės užtikrina gerus šiluminius parametrus. Trijų ertmių konstrukcija užtikrina didelį profilių standumą, leidžiantį kurti didelių matmenų konstrukcijas. Lango varčia iš išorės susilygina su rėmu. Galimos arkinės konstrukcijos, didelė kampinių jungčių įvairovė. PE78N+, PE78NHI ir PE78NHI+ sistemos variantai, priklausomai nuo naudojamų izoliacinių įdėklų. Didelė langų tipų įvairovė, pavyzdžiui, fiksuoti langai, pasukamieji langai, į išorę atidaromi langai, paslėptų varčių langai ir t. t. Pagal individualų užsakymą gaminami sustiprinti stulpeliai, leidžiantys gaminti didelių matmenų konstrukcijas. Profilių sutvirtinimo forma, imituojanti užuolaidinių sienų stulpelius.

ALIUMINIAI LANGAI 

Ponzio PE68/PE68HI langai

Apšiltinta aliuminio profilių sistema su Euro furnitūros grioveliu bei PVC furnitūros grioveliu langų varčių profiliuose, pasižyminti labai geromis šiluminėmis savybėmis. Aukštos šiluminės charakteristikos dėl optimizuotos 32 mm šiluminės pertraukos ir centrinių tarpinių (vienkomponenčių arba dvikomponenčių). Paprastas įvairių furnitūros elementų montavimas. Trijų ertmių profilių konstrukcija užtikrina gerą mechaninį patvarumą, todėl galima statyti dideles konstrukcijas. Lango varčios iš išorės susilygina su rėmu. Galimas profilių lenkimas, didelė kampinių jungčių sprendimų įvairovė. Didelė galimų konstrukcijų įvairovė: varstomos, atveriamos į išorę, paslėptos varčios, šarnyrinės ir t. t. Įvairūs šiluminės izoliacijos variantai su skirtingais izoliaciniais intarpais: PE68+, PE68HI.

ALIUMINIAI LANGAI 

Ponzio PE52 langai

Ekonomiška apšiltinto aliuminio profilių sistema su Euro furnitūros grioveliu bei PVC furnitūros grioveliu langų varčių profiliuose. Galimos didelių matmenų konstrukcijos, sujungiama su kitomis "Ponzio" sistemomis. Galimi Euro ir PVC furnitūros grioveliai, galimas profilių lenkimas, galimi prisukami ir užspaudžiami kampiniai sujungimai. Varčios ir rėmo profiliai lygūs išorėje.

ALIUMINIAI LANGAI 

Ponzio PE50 langai

Neizoliuotų aliuminio profilių sistema, skirta vidaus konstrukcijoms: įstiklintoms pertvaroms ir langams statyti. Profilio gylis: 52 mm, sujungiama su kitomis "Ponzio" sistemomis, užspaudžiami arba prisukami sujungimai. Galima įsigyti įstiklinimo groteles euro grioveliams, lango varčia iš išorės susilygina su rėmu.

ponzio2

Aliuminės durys

ALIUMINĖS DURYS

Ponzio PE96HI - Skydinės durys

Išrankiausiems naudotojams skirta sistema, pasižyminti labai aukšta šilumos izoliacija. 50 mm pločio šiluminės pertraukos užtikrina labai gerus izoliacijos parametrus. Mažesnė varčios deformacija, atsirandanti dėl temperatūros pokyčių, dėl "plūduriuojančios" plokštės, kuri nuo išorinio varčios profilio ertmės atskirta specialiais taškiniais izoliatoriais. Labai aukšta šilumos izoliacija Uf nuo 1,2 W/(m2K). Galimas paslėptas varčios drenažas. 96 mm storio dvipusė plokštė su 3 mm storio aliuminio lakštais. Nauja uždarymo tarpinė su plačiu judesių diapazonu, kompensuojanti surinkimo ir montavimo klaidas. Centrinė tarpinė labai pagerina sandarumą ir oro pralaidumą.

ALIUMINĖS DURYS

Ponzio PE96 durys

Didelės šiluminės izoliacijos sistema su simetriniais profiliais, skirta durims gaminti. Koplanarinė durų sistema su 18 mm tarpu tarp įlenkimų. Vienas rėmas į vidų ir į išorę atidaromoms durims. Pagal užsakymą pagaminti 50 mm pločio šiluminiai tarpai užtikrina labai aukštą šilumos izoliaciją, Uf nuo 1,2 W/(m2K). IFT ROSENHEIM bandymų ataskaitos patvirtina labai gerus šios sistemos techninius parametrus. Centrinė tarpinė užtikrina labai gerus vandens nepralaidumo ir oro pralaidumo parametrus. Durų varčios yra vienoje plokštumoje su rėmu. Galimos didelių matmenų konstrukcijos. Nauja uždarymo tarpinė su plačiu judėjimo diapazonu, leidžiančiu išvengti surinkimo ir montavimo klaidų. Galimas paslėptas varčios drenažas.

ALIUMINĖS DURYS

Ponzio" PE78NHI durys su centriniu sandarinimu

Ponzio PE78N sistemos variantas su papildomomis centrinėmis tarpinėmis, dėl kurių pagerėja Uf rodikliai ir užtikrinamas geresnis sandarumas. Tarpinė, sumontuota ant specialiai pritaikytos šiluminės pertraukos (galima įsigyti ir antibimetalines versijas). Specialūs kampai tarpinėms - lengvesnis montavimas ir geresnis kampų sandarumas. Nauja išorinė uždarymo tarpinė su plačiu judėjimo diapazonu kompensuoja surinkimo ir montavimo klaidas. Euro griovelių stiklinimo grotelės. Galimos didelių matmenų konstrukcijos. Profiliuotos šiluminės pertvaros. Durų varčios sulygintos su rėmu. Dėl specialių modifikuojančių profilių durys lengvai integruojamos į langų komplektus. Didelė kampinių jungčių sprendimų įvairovė.

ALIUMINĖS DURYS

Ponzio PE78N/PE78NHI durys

Izoliuota trijų ertmių profilių sistema, skirta durims gaminti. Koplanarinė konstrukcija (tarpas tarp rėmo ir varčios - 18 mm). Euro griovelių stiklo paketų grotelės. Profiliuoti 34 mm šiluminiai tarpai. Durys lengvai integruojamos į langų komplektus dėl specialių modifikuojančių profilių. Durų varčios sulygintos su rėmu. Galimos didelių matmenų konstrukcijos. Didelė kampinių jungčių sprendimų įvairovė. Platus furnitūros asortimentas. Įvairūs šiluminės izoliacijos variantai su skirtingais izoliaciniais intarpais: PE78N+, PE78NHI, PE78NHI+, PE78NHI+.

ALIUMINĖS DURYS

Ponzio PE78NHI plaukiojančių skydų durys

PE78NHI sistemos variantas, skirtas skydinėms durims - konstrukcijoms su lygiais matomais paviršiais - gaminti. Žymiai geresnės šiluminės savybės dėl plaukiojančios plokštės, sumontuotos ant išorinių trijų ertmių profilių paviršių. Mažesnė varčios deformacija dėl temperatūros pokyčių. Skirtingi šiluminės izoliacijos variantai su skirtingais izoliaciniais intarpais: PE78N+, PE78NHI, PE78NHI+. Galimos didelių matmenų konstrukcijos. Profiliuotos šiluminės pertraukos. Durų varčios sulygintos su rėmu. Durys lengvai integruojamos į langų komplektus dėl specialių modifikuojančių profilių. Didelė kampinių jungčių sprendimų įvairovė. Platus rankenų asortimentas. Galima naudoti šiuolaikines įeigos kontrolės sistemas.

ALIUMINĖS DURYS

Ponzio PE68/PE78N skydinės durys

Sprendimas reikliausiems klientams, skirtas gaminti duris su lygiais matomais paviršiais. Sistema su papildomis centrinėmis tarpinėmis, užtikrinančiomis dar geresnius techninius parametrus. Lengva, bet tvirta durų konstrukcija. Galimas platus plokščių dizaino pasirinkimas. Vienoda durų išvaizda. Paslėpti konstrukcijos elementai. Sklandus, elegantiškas, modernus dizainas. Galimi vyriai: paviršiniai vyriai, paslėpti vyriai, ritininiai vyriai. Galima įrengti daug papildomų funkcijų, pavyzdžiui, pirštų atspaudų skaitytuvus, kodines klaviatūras, specialius atidarymo ir uždarymo įtaisus ir kt.

ALIUMINĖS DURYS

Ponzio PE68/PE68HI durys

Izoliuota trijų ertmių profilių sistema, skirta durims gaminti. Koplanarinė konstrukcija (tarpas tarp rėmo ir varčios - 18 mm). Euro griovelių stiklo paketų grotelės. Profiliuoti 24 mm šiluminiai tarpai. Durys lengvai integruojamos į langų komplektus dėl specialių modifikuojančių profilių. Galima naudoti iki 51 mm storio DGU ir TGU. Durų varčios sulygintos su rėmu. Galimos didelių matmenų konstrukcijos. Didelė kampinių jungčių sprendimų įvairovė. Galimas profilių lenkimas. Platus furnitūros asortimentas. Įvairūs šiluminės izoliacijos variantai su skirtingais izoliaciniais intarpais: PE68+, PE68HI.

ALIUMINĖS DURYS

Ponzio PE52 durys

Termoizoliacinė aliuminio profilių sistema, skirta išorinių dailylenčių gamybai. Išbandyta ir klasifikuojama pagal EN 14351-1+A2.

ALIUMINĖS DURYS

Ponzio PE50" durys su centrine furnitūra ir grioveliais

Aliuminio profilių sistema be šilumos izoliacijos, skirta vidaus durims gaminti. Galimos koplanarinės durys su įleidžiamosiomis vyriais. Profilio gylis: 52 mm. Sujungiama su kitomis "Ponzio" sistemomis. Didelė durų varčių įvairovė: su atramine plokšte arba su slenksčio išpjova, su slenksčiu arba be slenksčio. Galima įsigyti stiklinimo groteles euro grioveliams. Platus furnitūros asortimentas.

ALIUMINĖS DURYS

Ponzio PE50 viso stiklo durys

Aliuminio sistema be šilumos izoliacijos, skirta vidaus įstiklintoms pertvaroms ir viso stiklo durims statyti. Profilio gylis: 52 mm. Sujungiama su kitomis "Ponzio" sistemomis. Galima įsigyti stiklinimo groteles euro grioveliams. Galimos viengubos ir dvigubos durys. Pirmaujančių gamintojų ("Dorma", CDA) furnitūra. Durų vyrių keliamoji galia iki 60 kg. Stiklo durų varčios storis - 8 mm.

ALIUMINĖS DURYS

Ponzio PE50" durys

Aliuminio sistema be šiluminės izoliacijos, skirta vidaus vienvėrių ir dvivėrių durų gamybai. Koplanarinės durys - varčia sulygiuota su rėmu. Galimos rankinės ir automatinės stumdomosios durys. Proletės gylis: 52 mm. Sujungiama su kitomis "Ponzio" sistemomis. Didelė durų varčių įvairovė: su atlenkiama plokšte arba siaurėjančio pjūvio varčia, su slenksčiu arba be slenksčio. Galima įsigyti stiklinimo groteles euro grioveliams. Platus furnitūros asortimentas.

ALIUMINĖS DURYS

Automatinės stumdomos durys

Išbandyta pagal gaminio standartą EN 16361+A1, įskaitant EN 16005 nustatytus naudojimo saugos reikalavimus. Naujas "Ponzio" stumdomųjų durų sprendimas su ESCO automatinėmis pavaromis, suprojektuotas taip, kad atitiktų aukščiausius saugos reikalavimus, nustatytus standarte EN 16005. Išorinis įstiklinimo paviršius šoniniuose žibintuose dėl įstiklinimo modifikatorių pasislinkęs į vidų. Išbandyta pagal gaminio standartą EN 16361+A1. Teigiami pagal standartą reikalaujamų ilgaamžiškumo ir funkcinių bandymų rezultatai. Išbandyta 1 000 000 atidarymo ir uždarymo ciklų. Apsaugota nuo pirštų pažeidimų.

ALIUMINĖS DURYS

Ponzio PE40 durys

Aliuminio sistema be šilumos izoliacijos, skirta vidaus vienvėrių ir dvivėrių durų konstrukcijai. Galimos rankinės ir automatinės stumdomosios durys bei kampinės įstiklintos pertvaros. Euro furnitūros griovelis (platus priedų asortimentas). Įleidžiamieji vyriai - mažesnės išlaidos, paprastesnis montavimas. Sujungiama su kitomis "Ponzio" sistemomis. Didelė durų varčių įvairovė: su atlenkiama plokšte arba siaurėjančio pjūvio varčia, su slenksčiu arba be slenksčio. Profilis skręcane arba zagniatane.

ponzio3

Slankiojančių durų sistemos

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

Ponzio SL2000 greatvision

Tai stumdomųjų durų sistema, skirta labai didelių matmenų dailylenčių gamybai. Ji pasižymi minimalistiniu dizainu su siauru, 26 mm pločio centriniu stulpeliu, leidžiančiu maksimaliai patekti saulės šviesai. Ši sistema taip pat leidžia įrengti duris be slenksčio, suteikiant galimybę lengvam praėjimui iš namų į kiemą. Be to, ji užtikrina išskirtinę šilumos izoliaciją su 3 eilėmis šiluminių pertvarų.

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

Ponzio SL1800TT

Tai šiluminės izoliacijos pakeliamųjų-atstumiamųjų slenksčių sistema su platesnėmis šiluminėmis pertvaromis, gilesnėmis varčiomis ir didesniu įstiklinimo diapazonu. Tai leidžia pasiekti geresnius šilumos parametrus. Ši sistema tinka didelių matmenų konstrukcijoms su iki 6 varčiomis ir pasižymi labai geru atsparumu atmosferos poveikiui.

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

Ponzio PE78 FOLD terasos durys

Tai puikus sprendimas, skirtas vidaus ir išorės erdvėms sklandžiai susiliejančioms vietoms, tokioms kaip namai, restoranai ir kavinės. Šios durys turi trijų ertmių profilių konstrukciją, užtikrinančią mechaninį patvarumą ir galimybę gaminti dideles konstrukcijas. Jos taip pat pasižymi aukšta šilumos izoliacija dėl 34 mm pločio šiluminių pertraukų rėmo ir varčios profiliuose.

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

Ponzio SL1700TT

Tai lygiagretaus veikimo slankiojanti sistema su izoliuotais profiliais, skirta išorinių dailylenčių gamybai. Ši sistema pasižymi dideliu atsparumu oro sąlygoms ir nėra trinties tarp varčių dėl 8 mm atidarymo tarpo. Ji turi skirtingus variantus, įskaitant "A" (vieną slankiojančią varčią, fiksuotą įstiklinimą rėme) ir "C" (dvi slankiojančias varčias, fiksuotą įstiklinimą rėme).

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

Ponzio SL1600TTHI

Tai pakeliamųjų-skląstinių langų sistema, skirta aukštos šiluminės kokybės aliuminio dailylentėms gaminti. Ji pasižymi mažu šilumos perdavimo koeficientu, kuris gali būti dar sumažintas pasirinkus "PLUS" arba "HI" versiją.

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

Ponzio SL1600TT

Izoliuotų aliuminio profilių sistema, skirta išorinėms pakeliamųjų-skląstinių dailylenčių konstrukcijoms. Galimos didelių matmenų konstrukcijos su 8 varčiomis. Didelis atsparumas oro sąlygoms, galimos automatinės pavaros. Kampinio plaukiojančio stulpelio sprendimas, galimas žemas slenkstis - jokių architektūrinių kliūčių. Įvairūs šilumos izoliacijos variantai su skirtingais izoliaciniais intarpais: SL1600tt, SL1600tt+, SL1600ttHI.

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

Ponzio SL1200TT

Izoliuota aliuminio profilių sistema, skirta išorinėms pakeliamųjų-slenkančiųjų stalių konstrukcijoms, pavyzdžiui, balkonų ir lodžijų aptvėrimams, statyti. Sujungiama su kitomis "Ponzio" sistemomis, galimas žemo slenksčio sprendimas, nuo dviejų iki keturių bėgių rėmai.

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

Ponzio SL600ttEVO

Izoliuotų aliuminio profilių sistema, skirta stumdomų langų ir erdvinių konstrukcijų, pavyzdžiui, balkonų ir lodžijų konstrukcijų, statybai. 37 mm centrinio stulpelio plotis - lieknos, bet tvirtos konstrukcijos. Ponzio sistemos furnitūra, stiklo ir šepetėlių tarpinės. Sujungiama su kitomis "Ponzio" sistemomis, galimi tiesūs arba įstrižai nupjauti kampiniai sujungimai, vertikaliai slankiojantys pereinamieji langai su specialia furnitūra, paslėptų stumdomųjų durų sprendimas.

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

Ponzio SL600

Neizoliuotų aliuminio profilių sistema, skirta vidaus ir išorės dailylenčių, įskaitant stumdomas pertvaras ir balkonų konstrukcijas, gamybai. Galimi dviejų ir trijų bėgių rėmai, galimos konstrukcijos su keliomis varčiomis. Sujungiama su kitomis "Ponzio" sistemomis, "Ponzio" sistemos furnitūra.

SLANKIOJANČIŲ DURŲ SISTEMOS

Ponzio PE78NHI - varstomi-skleidžiami langai

Trijų ertmių profilių sistema, pasižyminti labai geromis izoliacinėmis savybėmis. Didelių matmenų varčios, iki W = 1650 mm ir H = 2336 mm, galimos dėl specialios varstymo ir stumdymo furnitūros. Lango rėmo profilio gylis - 78 mm, lango varčios profilio gylis - 86 mm. 42 mm šiluminė pertrauka ir vienkomponentės arba dvikomponentės centrinės tarpinės užtikrina gerus šiluminius parametrus. Lango varčia iš išorės susilygina su rėmu, didžiausias varčios svoris: 160 kg, didelė kampinių jungčių įvairovė. Iš EPDM sintetinio kaučiuko pagamintos tarpinės. PE78N+, PE78NHI ir PE78NHI+ sistemos variantai, priklausomai nuo naudojamų izoliacinių įdėklų.

Domina mūsų paslaugos?

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais, patarsime ir padėsime įgyvendinti jūsų projektą.

bottom of page