top of page
Modern House
Išskirtnės aiuminio

Aliuminės durys

Atsisiųsti katalogą

ALIUMINĖS DURYS

ECONOMIC LINE

"Economic Line" serija - tai modernių ir klasikinių raštų mišinys, kuriame derinamos dabartinės durų konstrukcijų tendencijos. Durų užpildų grupė gaminama iš dviejų medžiagų variantų: aliuminio ir PVC/HPL, su dekoratyvinėmis aplikacijomis iš INOX nerūdijančio plieno.

ALIUMINĖS DURYS

MODERN LINE

Šią seriją sudaro modeliai, praturtinti dekoratyviniais elementais iš natūralaus medžio (modeliai nuo ML-09 iki ML-14) arba vertikaliomis plokštėmis iš aliuminio profilių (modeliai nuo ML-01 iki ML-08). Pritvirtinimo plokščių storis atitinka populiariausių profilių sistemų storį, pvz: ALUPROF, ALIPLAST, PONZIO, ALURON, YAWAL, SO EASY (BLYWEERT), REYNAERS, SCHÜCO HEROAL, CORTIZO.

ALIUMINĖS DURYS

LACOBEL LINE

Lacobel Line - tai durų plokščių serija, sukurta taip, kad atitiktų net pačių reikliausių klientų lūkesčius. Pasaulinės tendencijos reikalauja, kad gaminiai būtų prabangūs, o "Lacobel Line" būtent tai ir užtikrina. Aukštos kokybės float grupės stiklo naudojimas pelnė architektų pripažinimą ir aranžuočių lankstumą. Techniškai stiklas iš vienos pusės padengtas laku, kuris užtikrina atsparumą užteršimui ir suteikia gaminiui unikalumo.

ALIUMINĖS DURYS

PRESTIGE LINE

Šis pasiūlymas skirtas mėgstantiems žengti koja kojon su laiku. Originalus dizainas, įdomios medžiagos, pavyzdžiui, kvarcinis sukepintas arba faneruotas akmuo, ir madingi dekoratyviniai elementai užtikrina modernią išvaizdą, pritaikytą būtent jūsų skoniui. Durys su mūsų perdangų plokštėmis įgauna unikalumo. Įėjimo fasadai traukia dėmesį jie yra elegantiški ir nepavaldūs laikui. Prestižinės linijos užpildai užtikrina saugumą, aukštą izoliaciją ir estetiką.

ALIUMINĖS DURYS

CLASSIC LINE

Tai labai populiarių medinių užpildų grupė su stiklo komponentais, "S", kurie montuojami į plokštę specialiuose rėmuose.

ALIUMINĖS DURYS

NEW LINE

Atsižvelgdami į naujas architektūros tendencijas, parengėme modernaus rašto užpildus: NEW LINE su stiklo elementais ir frezavimu (ALU, visa RAL paletė) ir NEW LINE EK be frezavimo, su galimybe gaminti iš balto PVC. Taip sukuriama didelė pasiūlymų įvairovė klientams, kurie savo namuose trokšta individualizmo.

ALIUMINĖS DURYS

FASHION LINE

Tai unikalaus dizaino ir modernios formos užpildų grupė. Ji idealiai tinka išlavinto skonio klientams, vertinantiems originalumą. Čia rasite įvairių dizainų - nuo geometrinių formų iki ažūrinių akcentų. Juos derinant su skirtingų tipų glazūra, gaunamas vizualinis efektas gali būti labai unikalus.

ALIUMINĖS DURYS

TOP LINE

Aukščiausios linijos durų plokštės sudaro išskirtiniausią grupės liniją. "Top-line" pa- nelės gaminamos ištisinės arba su stiklo elementais, patalpintais skyde, naudojant aliuminio rėmelius. Naudojame aliuminio rėmus ir išpjaustytus raštus, todėl galime naudoti storesnius aliuminio lakštus. Tai užtikrina didesnį atsparumą ir apsaugą nuo įsilaužimo.

ALIUMINĖS DURYS

EXTRA LINE

EXTRA-LINE tipo plokštės gaminamos tik pagal specialų kliento užsakymą. Dėl šių plokščių tvirtumo jos tinka apsaugai nuo įsilaužimo ar net kulkų konstrukcijoms. Jos gaminamos tik vientisos, be stiklinimo elementų, su galimybe naudoti įvairaus storio (2, 3 arba 5 mm) aliuminio lakštus. Jie labai populiarūs tarp klientų, kurie, pavyzdžiui, ant durų nori turėti savo įmonės logotipą arba įmantriai išfrezuotą namo numerį. Be to, ant jų galima pritvirtinti bet kokią formą, pagal kliento projektą lazeriu išpjautą iš nerūdijančiojo plieno.

ALIUMINĖS DURYS

GLASS LINE

Tai išskirtinė originalių, pilnų stiklo užpildų serija, skirta reikliems klientams, kai skaitmeninė spauda dedama tiesiai ant stiklo. Mūsų pasiūloje yra daug įvairių skaitmeninės spaudos projektų, iš kurių galite išsirinkti savąjį. Glass Line pasižymi unikaliu dizainu, ilgaamžiškumu, geromis savybėmis, šilumos izoliacija ir suteikia durų konstrukcijai tvirtumo bei stabilumo. Išrankiausiems klientams taip pat siūlome galimybę sukurti savo projektus, kad turėtumėte unikalų individualų gaminį.

išskirtinės plastikinės

Plastikinės durys

Atsisiųsti katalogą

PLASTIKINĖS DURYS

BASIC LINE

"Basic Line" - tai durų užpildų, pagamintų iš PVC (baltos spalvos) ir ABS (faneros), serija.Gamyboje naudojamos medžiagos yra atsparios smūgiams, stipriai atspindi UV saulės spindulius, be to, pasižymi labai geromis šilumos izoliacijos savybėmis.Abi medžiagos yra aukštos kokybės ir nesideformuoja. Basic Line tinka tiek moderniems, tiek klasikiniams pastatams.  Užpildai pasižymi labai patraukliomis kainomis ir trumpu įrengimo laikotarpiu.

PLASTIKINĖS DURYS

ECONOMIC LINE

Economic Line serija - tai modernių ir klasikinių raštų mišinys, kuriame derinamos šiuolaikinės durų konstrukcijų tendencijos. Durų užpildų grupė gaminama iš dviejų medžiagų variantų: aliuminio ir PVC / HPL, su dekoratyvinėmis aplikacijomis iš INOX nerūdijančio plieno.

PLASTIKINĖS DURYS

NEW LINE

Atsižvelgdami į naujas architektūros tendencijas, parengėme modernaus rašto užpildus: NEW LINE su stiklo elementais ir frezavimu (ALU, visa RAL paletė) ir NEW LINE EK be frezavimo, su galimybe atlikti iš balto PVC. Taip sukuriama didelė pasiūlymų įvairovė klientams, kurie savo namuose trokšta individualizmo.

PLASTIKINĖS DURYS

FASHION LINE

Tai unikalaus dizaino ir modernios formos užpildų grupė. Ji idealiai tinka išlavinto skonio klientams, vertinantiems originalumą. Čia rasite įvairių dizainų - nuo geometrinių formų iki ažūrinių akcentų. Juos derinant su skirtingų tipų glazūra, gaunamas vizualinis efektas gali būti labai unikalus.

Domina mūsų paslaugos?

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais, patarsime ir padėsime įgyvendinti jūsų projektą.

bottom of page