top of page
Modern House

Aliuminiai langai ir durys

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

Brilliant Design

EHAU BRILLANT-DESIGN profilių sistema yra skirta vidinėms/atverčiamoms langams, balkono durims, išorės durims ir stumdomoms durims. Ši sistema pasižymi stabilumu, puikia šilumine ir garso izoliacija. Langai iš REHAU Brillant Design profilių užtikrina malonų tylą viduje, net esant dideliam triukšmui lauke. Jie taip pat puikiai išlaiko šilumą šaltuoju metų laiku, sukuria įspūdingą vaizdą pasirinkus tinkamus dekorus ir formos architektūrinius sprendimus. Langai yra lengvai prižiūrimi, ilgaamžiai ir suteikia džiaugsmo bei komforto.

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

Synego MD

REHAU SYNEGO plastikiniai langai yra idealūs A klasės gyvenamųjų namų langams su ypatinga garso ir šilumos izoliacija. Ši 80 mm gylio sistema yra optimali trigubam stiklinimui, mažinant šildymo išlaidas. Montavimas yra paprastas, tinka naujiems bei renovuotiems namams. Jų šilumos izoliacija yra net iki 50 proc. geresnė nei senų medinių langų, mažinant šildymo išlaidas ir didinant nekilnojamojo turto vertę. SYNEGO profilių sistemos langai yra lengvai prižiūrimi, atsparūs nešvarumams ir ilgiau išlieka švarūs.

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

Geneo MD

Naujoviška "Rehau GENEO MD" sistema yra energijos vartojimo efektyvumo lyderė, su RAU-FIPRO medžiaga ir aukštos kokybės RAU-uPVC išoriniu sluoksniu. Ši sistema užtikrina didžiausią stabilumą ir standumą, taip pat didelį energijos taupymą bei dizaino reikalavimus.

ALIUMINIAI LANGAI IR DURYS

Nordic Design Plus

NORDIC-DESIGN PLUS profilių sistema yra skirta į išorę atidarantiems langams, atsižvelgiant į Skandinavijos tradicijas. Ši 120 mm gylio sistema iš pažangios medžiagos RAU-FIPRO suteikia didžiausią stabilumą ir standumą be armavimo profilių. Galima pasirinkti įvairius langų atidarymo būdus ir formos architektūrinius sprendimus, atitinkančius Skandinavijos stilių.

Domina mūsų paslaugos?

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais, patarsime ir padėsime įgyvendinti jūsų projektą.

bottom of page