top of page
iStock images (11).jpg

Langų montavimo ir kitos įvairios medžiagos

Siūlome platų langų montavimo ir kitų įvairių medžiagų asortimentą. Tai apima Triotherm profilius, varžtus, klijus, izoliacines juostas, mūrvaržčius, PVC ir MDP vidaus palanges.

Norėdami įsigyti, spauskite mygtuką "Noriu užsisakyti"ir užpildykite užklausos formą.

Dėl daugiau informacijos ar klausimų susisiekite su mumis nurodytais kontaktais.

Triotherm profiliai

Triotherm profiliai

Vokietijoje sukurti langų montavimo Triotherm profiliai yra skirti tinkamai montuoti langus pastatuose, kurie atitinka A+ ir A++ energijos efektyvumo klasę. Tinkamai įmontuoti profiliai, naudojant pilną triotherm medžiagų sistemą užtikrina lango tvirtumą (nuo 160 iki 503 kg), vėjo apkrovų laikymą (nuo 0,81kN iki 7,03kN), nepriekaištingą sandarumą ir garso izoliaciją. 

order.png
x1.png

Varžtai triotherm montavimui

Sertifikuoti Triotherm tvirtinimo varžtai yra žinomi dėl savo stiprybės ir patikimumo. Jie gaminami iš aukštos kokybės medžiagų ir atitinka tarptautinius standartus.  Naudojami tvirtinant Triotherm+ profilių tvirtinimui, taip pat naudojami lango rėmo profilio tvirtinimui prie sienos. Triotherm varžtų kokybė garantuoja ne tik patikimą montavimą, bet ir ilgaamžiškumą bei atsparumą įvairiems išorės veiksniams.

order.png
klijai.png

"Blaugelb RC" Klijai

Šie klijai, padeda sujungti skirtingų medžiagų, tokių kaip stiklas, medis, PVC, aliuminis, metalas ir HPL. Naudojant šiuos klijus stiklo paketui, pasiekiama aukšta priešįsilaužiminė klasė RC2 ir RC3 ir taip pagerinama varčios stabilumas bei sumažėja priežiūros reikalavimai. Be to, šie klijai nemažina klijuojamų detalių savybių, papildomai sandarinama, teikia papildomą garso izoliaciją ir vienodai paskirsto įtempimus.

order.png
2x.png

Difuzinės ir sandarinimo juostos "Blaugelb SL1050"

Šios juostos yra skirtos tarpo rėmo ir angokraščio sandarinimui. Blaugelb Folie Außen SL1050 Power One yra gerai limpanti išorinės dalies sandarinimui, turi didelį atsparumą lietui ir vandeniui, taip pat apsaugo nuo saulės šviesos (UV) 12 mėnesių. Tai atvira garų difuzijai, oro pralaidumas yra žemas. Blaugelb Folie Innen SL1050 Power Plus yra gerai limpanti vidinės dalies sandarinimui ir turi lipnią juostelę kitoje pusėje. Tai taip pat turi didelį atsparumą lietui ir vandeniui, tačiau tik 6 mėnesius apsaugo nuo saulės šviesos (UV).

order.png
murvarztis.png

Mūrvaržčiai

Mūrvaržčiai skirti langų montavimo profiliams pritvirtinti prie sienos. Galimi dydžiai nuo Ø7.5mm iki Ø21mm skersmens . Šie varžtai garantuoja stabilų ir patikimą langų montavimo darbą. Dėl platesnės informacijos, peržiūrėkite PDF failą, o atlikdami užsakymą nurodykite reikiamų varžtų ilgį ir kiekį.

order.png
palanges.png

MDP ir PVC vidaus palangės

Aukštos kokybės įvairių spalvų MDP palangės yra padengtos aukšto spaudimo laminatu, kurio storis yra 0,5mm. Tai suteikia joms didelį mechaninį ir cheminį atsparumą. Drožlių plokščių tankis yra 650 kg/m3 pagal DIN 52361/EN323. PVC baltos palangės turi tvirtą konstrukciją dėl įstrižų vidinių sienelių. Paviršius yra padengtas kokybišku HPL laminatu, kuris yra atsparus vandeniui, karščiui, spalvų išblukimui, įbrėžimams, dėmėms ir susidėvėjimui.

order.png
iStock images (11).jpg

Turite klausimų?

Jeigu neradote ieškomų medžiagų ar turite klausimų, susisiekite.

Pakonsultuosime visais jums rūpimais klausimais.

bottom of page