top of page
Modern House

Plastikiniai langai ir durys

Plastikiniai langai ir durys yra modernus ir praktiškas sprendimas įsirenginėjant ar atnaujinant namus. Jie pagaminti iš polivinilo chlorido (PVC) medžiagos, kuri yra atspari korozijai ir puvimui. Plastikiniai langai ir durys turi gerai izoliuojančias profilių sistemas ir tarpines, todėl tai puikus pasirinkimas šilumos energijos ir garso izoliacijos atžvilgiu. Jie yra ilgaamžiški ir patvarūs, o kaina priklauso nuo langų dydžio, užsakinėjamo kiekio ir langų modelio.

Veka softline 82

"Softline 82" yra nauja ir inovatyvi VEKA langų profilių sistema, atitinkanti aukščiausius energijos taupymo reikalavimus ir atitinkanti EN 12608 ir RAL-GZ 716/1 standartus. Tai priklauso energijos naudingumo klasėms A, A+, A++ ir turi tris sandarinimo tarpines. Šioje sistemoje varčios profilyje stiklo paketas yra įgilintas 25 mm gyliu, dėl ko sumažėja šilumos praradimai per stiklo paketo rėmelį. Ši sistema neprilygsta jokiai kitai Veka linijos sistemai ir pasižymi aukščiausia kokybe ir ilgaamžiškumu.

Veka PF 70

"Veka PF 70" yra A energijos klasės profilis. Tai yra ekonomiška sistema, neturinti didžiausių šiluminės apsaugos savybių. Šis profilis skirtas ir puikiai tinka daugiabučių renovacijai, balkonams, rūsio langams, garažams ar ūkiniams pastatams. "Softline 70" profiliai turi daugiau kaip 40 įvairių spalvų ir atspalvių.

Silver classic

"Silver Classic"tai 6 kamerų sistema, be švinų, pagaminta iš ekologiškų medžiagų. Ši sistema turi 70mm gylio profilį. Plati armuota rėmo kamera užtikrina aukštą konstrukcijos stabilumą, o montuojant trijų stiklų paketą pagerėja šilumos ir garso izoliacijos rodikliai.

Domina mūsų paslaugos?

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais, patarsime ir padėsime įgyvendinti jūsų projektą.

bottom of page