top of page

Aliuminio konstrukcijos

Aliuminio konstrukcijos yra lengvos, patvarios ir gerai atsparios korozijai. Aliuminio konstrukcijos gali būti lengvai formuojamos ir modifikuojamos, be to, jos gali būti dažytos ir paviršiai gali būti apdorojami, siekiant išgauti įvairų paviršių ar papildomai apsaugoti nuo korozijos ir saulės spindulių.

Montuojame: AlipastMC-WALL“ , „VISOGLIDE“ , „ULTRAGLIDE“ ir „VISOFOLD“ aliuminio konstrukcijas.

"MC-WALL" - MC-Wall fasadinė stiklinimo sistema yra sudaryta iš vertikalių profilių ir horizontalių skersinių, kurie yra sujungti nerūdijančio plieno kaiščiais. Sistemoje naudojami (2 arba 3) 6 mm skersmens nerūdijančio plieno jungiantieji elementai vienam mazgui, kurie užtikrina didelį atsparumą vėjo veikiamoje ir stiklo apkrovos plokštumoje. Taip pat yra galimybė naudoti tradicines skersinių atramas ar skersinius tvirtinti tik iš priekio įsukamais sraigtais. Sistemoje yra plati apdailinių stiklinimo dangtelių gama ir įvairių laikančių profilių, kurie patenkins kiekvieno projektuotojo ar architekto poreikius.

"VISOGLIDE" - tai slankiojančių ir termiškai izoliuotų durų sistema. Šios sistemos profiliai yra trijų kamerų, staktos plotis – 99 arba 155 mm, varčios plotis – 43 mm ir yra naudojami dviejų arba trijų takelių bėgiai, kuriais juda varčios. Tokiu būdu galima atverti žymiai didesnę erdvę. Galima naudoti 4 – 29 mm storio stiklus. Galimos dviejų, trijų, keturių ir šešių varčių kombinacijos, dviejų arba trijų takelių staktos pagrindu.

"ULTRAGLIDE" - tai slankiojanti sistema su padidinta termine izoliacija. Galimos dviejų, trijų arba keturių elementų kombinacijos. Maximali apkrova: 250kg (slankiojanti sistema), 400 kg pakeliamasis, slankiojantis variantas. Šių parametrų dėka, ši sistema leidžia projektuoti labai didelių gabaritų sąvaras. Ši sistema turi terminę izoliaciją (terminis įdėklas, kurio plotis 22 mm ir 28 mm papildytas papildomu stiklo pluoštu. Profilio gylis: sąvara: 67 mm, stakta – 153 mm profilio plotis: sąvara 100 mm, stakta – 64 mm, stiklinimas: 6-53 mm. Ultraglide sistema yra tobula sistema didelių atvirų erdvių komercinių patalpų naudojimui. 

"ALIPLAST" - yra trijų kamerų, termiškai izoliuota sistema, skirta sulankstomai konstrukcijai. Galimi du slenksčių sprendimai: 1 variantas – šonuose ir viršuje naudojamos staktos tęsinys (šio sprendimo privalumas – labai geras sandarumas), 2 variantas – žemas slenkstis, įleistas į grindis, užsandarintas dviem šepetėliais. Abiem atvejais slenkstyje juda vežimėlis (armonikos formos varčių mechanizmas), kuriam yra perkeliamas judamų konstrukcijų svoris. Galima naudoti nuo 2 iki 8 ir daugiau judamų varčių, simetriškai susistumiančių į abi puses arba tik į vieną pusę. Konstrukcijos staktų ir varčių gylis - 70/78 mm. Galimas stiklo storis - nuo 4 iki 37 mm. Šios sulankstomų durų sistema naudojama viešbučiuose, restoranuose, parduotuvėse, privačiuose namuose. Ten kur būtina atverti visą sieną arba sukurti daugiau papildomos erdvės. 

Domina mūsų paslaugos?

Susisiekite su mumis nurodytais kontaktais, patarsime ir padėsime įgyvendinti jūsų projektą.

bottom of page